DİTİB NRW Essen Bölge Birliği

Yönetim:
(Başkan)
(Başkan Yrd.)
(Başkan Yrd.+ Muhasip)
(Sekreter)
(Veli Birliği Başkanı)
(Gençlik Birliği Başkanı)
(Üye)
(Üye)
(Üye)
(Üye)
(Kadın Birliği Başkanı)

 

İletişim:
 



DİTİB NRW Essen Bölge Kadın Birliği

 

Yönetim:
Sümeyye Öztürk-Mutlu (Başkan)
Emine Kalabalik (Başkan Yardımcısı)
Döndü Sarac (Başkan Yardımcısı)
Nursen Mutlu (Sekreter)
Emine Menlik (Muhasip)
Miyase Görkem (Yönetim Kurulu Üyesi)
Melek Kaya (Yönetim Kurulu Üyesi)

 


 

DİTİB NRW Essen Bölge Gençlik Birliği


Yönetim:
Merve Öztürk (Başkan) merve.ozturk@ditib-nrw.com
Taner Beklen (Başkan Yrd.) taner.beklen@ditib-ntw.com
Sema Yılmaz (Başkan Yrd.) sema.yilmaz@ditib-nrw.com
Burak Küplülü (Sekreter) burak.kuplulu@ditib-nrw.com
Esra Cimşit  (Sekreter Yrd.) esar.cimsid@ditib-nrw.com
Nilgün Akgün (Muhasip) nilgun.akgun@ditib-nrw.com
Burak Kiyirli (Muhasip Yrd.) burak.kiyirli@ditib-nrw.com
Eda Cimşit (Üye) eda.cimsid@ditib-nrw.com
Bilal Toksoy (Üye) bilal.toksoy@ditib-nrw.com
Yasemin Aksoy (Yedek Üye) yasemin.aksoy@ditib-nrw.com
Burak Yilmaz (Yedek Üye) burak.yilmaz@ditib-nrw.com
Nilgün Camgöz (Yedek Üye) nilgün.camgoz@ditib-nrw.com


Fb:       facebook.com/LjvditibEssen


 

DİTİB NRW Essen Bölge Veliler Birliği

Osman Turhan (Başkan)

E-Mail: osman.turan@ditib-nrw.com



Top